18 kwietnia 2018 roku w Strzelcach Opolskich odbyły się zawody - Powiatowy Finał w Mini Piłce Nożnej dziewcząt. W turnieju uczestniczyły cztery drużyny z Jaryszowa, Krośnicy, Leśnicy i Strzelec Opolskich.

Drużyna PSP Jaryszów składała się z 8 zawodniczek. Były to: Daniela Pallus, Natalia Stranczik, Agata Cyris, Milena Cyris,  Angelika Malik, Julia Głowania, Aleksandra izbicka, Oliwia Grecer. Z relacji Danieli i Natalii wynika, że Pierwszy mecz naszych dziewczyn  z drużyną ze Strzelec opolskich zakończył się wygraną naszych rywalek 4:1. Drugi mecz, między Krośnicą a Leśnicą, zakończył się remisem 1:1. Trzecie starcie rozegrało się między Strzelcami Opolskimi a Leśnicą i też zakończyło się remisem 1:1. Kolejny mecz między Jaryszowem a Krośnicą zakończył się wynikiem 1:4. Piąty mecz wygrała drużyna z Krośnicy, która pokonała drużynę ze Strzelec Opolskich 2:1. W ostatnim meczy dziewczyny z Leśnicy pokonały naszą drużynę - wynik meczu 5:1. Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły dzielnie walczyła  do samego końca nie poddając się w obliczu niepowodzeń. W trakcie rozgrywek gole strzeliły: Daniela Pallus, Milena Cyris i Agata Cyris. Gratulujemy!

 11603326 20180418 121935