PLANY LEKCJI od 26.03.2024
PLAN LEKCJI KLASA Ia |
||||||
NR LEKCJI |
GODZINY LEKCYJNE |
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK
|
GODZ.WYJAZDU NOGOWCZYCE - 7.40 |
||||||
1 | 8.00-8.45 |
EW |
EW |
J.ANGIELSKI |
J.ANGIELSKI |
EW |
2 | 8.55-9.40 |
E.INF. |
EW |
EW |
RELIGIA |
EW |
3 | 9.50-10.35 |
EW |
WF |
EW |
EW |
WF |
4 | 10.45-11.30 |
WF |
J.NIEMIECKI |
WF |
EW |
J.NIEMIECKI |
5 | 11.45-12.30 |
E.PLASTYCZNA |
RELIGIA |
ZAJ.KREAT. INFORMATYCZNE |
EW |
E.MUZYCZNA |
6 | 12.40-13.25 | J.NIEMIECKI |
* LOGOPEDIA |
|
* ZKK |
*KÓŁKO PLASTYCZNE |
7 | 13.35-14.20 |
* ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM |
PLAN LEKCJI KLASA IIa |
||||||
NR LEKCJI |
GODZINY LEKCYJNE |
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK
|
GODZ.WYJAZDU NOGOWCZYCE 7.40
|
||||||
1 |
8.00-8.45 |
EW |
EW |
J.ANGIELSKI |
WF |
EW |
2 |
8.55-9.40 |
WF |
EW |
EW |
J.ANGIELSKI |
EW |
3 |
9.50-10.35 |
EW |
J.NIEMIECKI |
EW |
RELIGIA |
J.NIEMIECKI |
4 |
10.45-11.30 |
J.NIEMIECKI |
EW |
EW |
EW |
E.MUZYCZNA |
5 |
11.45-12.30 |
RELIGIA |
|
E.PLAST. |
EW |
WF |
6 |
12.40-13.25 |
Z.KREAT.INF. |
|
E.INF. |
*ZKK |
*KÓŁKO PLASTYCZNE |
7 |
13.35-14.20 |
|
|
* ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM |
|
|
PLAN LEKCJI KLASA IIIa | ||||||
NR LEKCJI |
GODZINY LEKCYJNE |
PONIEDZIAŁEK | WTOREK | ŚRODA | CZWARTEK | PIĄTEK |
GODZINA WYJAZDU: NOGOWCZYCE - 7.40 | ||||||
1 | 8.00 - 8.45 | ZAJ.KREAT.INF. |
EW |
EW |
WF |
EW |
2 | 8.55 - 9.40 | WF | EW | J.NIEMIECKI | EW |
J.NIEMIECKI |
3 | 9.50 - 10.35 | J.NIEMIECKI | EW |
EW | EW |
EW |
4 | 10.45 - 11.30 | EW | E.INF. |
EW |
EW |
E.MUZYCZNA |
5 | 11.45 - 12.30 | EW | J.ANGIELSKI | E.PLASTYCZNA |
J.ANGIELSKI | WF |
6 | 12.40 - 13.25 | *PSYCHOLOG | *LOGOPEDIA | RELIGIA | *ZKK |
*KÓŁKO PLASTYCZNE |
7 | 13.35 - 14.20 |
PLAN LEKCJI KLASA IVa |
|||||||||||
Balcarzowice – 7.10 GODZINY ODJAZDU Sieroniowice – 7.14 Nogowczyce – 7.40 |
|||||||||||
NR LEKCJI |
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK
|
||||||
0 |
|
|
|||||||||
1 |
8.00-8.45 |
WF/J.NIEMIECKI |
J.POLSKI |
HISTORIA |
RELIGIA |
J.NIEMIECKI/J.ANGIELSKI |
|||||
2 |
8.55-9.40 |
PLASTYKA |
TECHNIKA |
MATEMATYKA |
J.POLSKI |
J.ANGIELSKI/WF |
|||||
3 |
9.50-10.35 |
J.POLSKI |
WF - BASEN |
MUZYKA |
WF/J.ANGIELSKI |
Z.Z WYCH. |
|||||
4 |
10.45-11.30 |
MATEMATYKA |
WF - BASEN |
RELIGIA |
J.ANGIELSKI/WF |
MATEMATYKA |
|||||
5 |
11.45-12.30 |
J.NIEMIECKI/WF |
PRZYRODA |
J.POLSKI |
MATEMATYKA |
Z.KREAT.MAT. |
|||||
6 |
12.40-13.25 |
|
INFORMATYKA/J.ANGIELSKI |
J.POLSKI
|
PRZYRODA |
WF/J.NIEMIECKI |
|||||
7 |
13.35-14.20 |
*ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM |
J.NIEMIECKI/INFORMATYKA |
*LOGOPEDIA |
ZDW MAT/ ZKK/ SKS |
|
|||||
8 |
14.30-15.15 |
*SKS |
J.ANGIELSKI/J.NIEMIECKI
|
CHÓR/LOG. |
|||||||
PLAN LEKCJI KLASA Va |
||||||
Balcarzowice – 7.10 GODZINY ODJAZDU Sieroniowice – 7.14 Nogowczyce – 7.40 |
||||||
NR LEKCJI |
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK
|
|
0 |
7.00 - 8.00 |
|||||
1 |
8.00-8.45 |
HISTORIA |
BIOLOGIA |
J.NIEMIECKI/J.ANGIELSKI |
J.POLSKI |
RELIGIA |
2 |
8.55-9.40 |
J.NIEMIECKI/J.ANGIELSKI |
J.NIEMIECKI/J.ANGIELSKI |
WŁ.HISTORIA NIEM. |
ZAJ.KREAT.MAT. |
MUZYKA |
3 |
9.50-10.35 |
MATEMATYKA |
INFORMATYKA |
J.POLSKI |
J.ANGIELSKI/J.NIEMIECKI |
Z.Z WYCH. |
4 |
10.45-11.30 |
J.POLSKI |
J.POLSKI |
HISTORIA |
MATEMATYKA |
TECHNIKA |
5 |
11.45-12.30 |
J.POLSKI |
WF |
J.ANGIELSKI/J.NIEMIECKI |
WF |
J.ANGIELSKI/J.NIEMIECKI |
6 |
12.40-13.25 |
WF |
GEOGRAFIA |
MATEMATYKA |
PLASTYKA |
MATEMATYKA |
7 |
13.35-14.20 |
WF |
RELIGIA |
ZDW POLSKI |
*ZDW MAT/*ZKK/SKS |
|
8 |
14.30-15.15 |
SKS/PSYCHOLOG |
|
CHÓR/LOG./
|
ZDW.J.ANG. |
|
GODZINA POWROTU |
|
|
|
PLAN LEKCJI KLASA VIa | ||||||
Balcarzowice – 7.10 GODZINY ODJAZDU Sieroniowice – 7.14 Nogowczyce – 7.40 |
||||||
NR LEKCJI |
PONIEDZIAŁEK | WTOREK | ŚRODA | CZWARTEK | PIĄTEK | |
0 | 7.00 - 8.00 |
|
||||
1 | 8.00-8.45 |
J.NIEMIECKI |
J.NIEMIECKI | J.NIEMIECKI | J.ANGIELSKI | J.POLSKI |
2 | 8.55-9.40 |
J.POLSKI |
WŁ.HIST.NIEM. | J.POLSKI | WF | J.POLSKI |
3 |
9.50-10.35 |
WF | TECHNIKA | MATEMATYKA | HISTORIA | Z.Z WYCH. |
4 | 10.45-11.30 |
WF |
J.ANGIELSKI | MUZYKA | J.POLSKI | PLASTYKA |
5 | 11.45-12.30 |
MATEMATYKA |
INFORMATYKA |
RELIGIA | GEOGRAFIA | MATEMATYKA |
6 | 12.40-13.25 |
HISTORIA |
WF | J.ANGIELSKI | MATEMATYKA | BIOLOGIA |
7 | 13.35-14.20 |
RELIGIA |
ZAJ.KREAT.MAT | ZDW POL/REW |
ZKK/SKS. ZDW MAT |
|
8 | 14.30-15.15 | SKS |
CHÓR |
REW/ZDW J.ANG | ||