13 października 2020 roku otrzymaliśmy wyniki konkurów matematycznych zorganizowanych z okazji X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

Uczniowie klas IV i Vi podjęli wyzwanie w konkursie Play Kahoot! challenge : 10th WMTDay. w kategorii klas IV pierwsze miejsce zajął Mateusz Głowania, drugie miejsce - Lena Matuszek, natomiast miejsce trzecie zajął uczeń zalogowany jako Bartolinio12121 z innej szkoły.  Spośród uczniów klasy VI pierwsze miejsce miał Kamil Stranczik, drugie - Alex Wojcik, natomiast trzecie - Iwona Malik. Był to konkurs zorganizowany w ramach projektu eTwinning.

Nasi czwartoklasiści zgłosili  również swój udział w  Internetowym konkursie matematyczno-logicznym "Arcymistrz Mnożenia", którego organizatorem było Wydawnictwo Karty Grabowskiego. W pierwszej edycji tego konkursu wzięło udział12255 osób. Lena, Mateusz i Kinga startowali w kategorii Alfa (3432 uczestników). Mateusz zdobył 72 punkty i dostał się do finału plasując się na pierwszym miejscu. 17 października Mateusz brał udział w finale konkursu. Zdobył maksymalną liczbę punktów. Niestety nie stanął na podium, ponieważ drugim kryterium był czas wykonania zadania.