Spis treści

1 września uczniowie, rodzice i nauczyciele zebrali się na placu szkolnym, by powitać nowy rok szkolny. Szczególnie poruszeni byli pierwszoklasiści. Po powitaniu wszystkich przybyłych i odśpiewaniu hymnu państwowego Pani Dyrektor wręczyła naszym najmłodszym różki obfitości. Następnie ogłosiła rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2025/2026. W doskonałych humorach wszyscy uczniowie udali się do swoich klas z nadzieją, że to będzie dobry rok :)