28 marca 2019 roku szkoła w Jaryszowie "otworzyła" szeroko drzwi dla przedszkolaków, którzy będą w przyszłości naszymi uczniami.

Dzieci wysłuchały wierszy  oraz piosenek wykonanych przez ich kolegów z klasy I i II. Brały także udział w zajęciach otwartych związanych z oszczędzaniem, gdyż w szkole działa Szkolna Kasa Oszczędności. W ten sposób próbowaliśmy zachęcić dzieci do oszczędzania. Został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny. Przedszkolaki miały za zadanie ozdobić świnkę - skarbonkę. Prace były wykonane różnymi technikami. Zostały zaprezentowane w dniu dzisiejszym uczniom. Wszyscy otrzymali nagrody w postaci śniadaniówek z logo banku oraz słodkości i zabawek. Przedszkolaki miały również przygotowany poczęstunek, na który udali się do jadalni. Mamy nadzieję, że dzieci miło spędziły czas w progach naszej szkoły.