Dnia 14 kwietnia 2026r rozegraliśmy turniej piłkarski "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". W grupie rozegraliśmy 3 mecze. Z zawodnikami z Piotrówki po zaciętej walce ulegliśmy 1:5. Gol padł z asysty Juliana, z nogi Alexa. W drugim meczu z Leśnicą emocje wzięły górę i spotkanie zakończyło się dla nas 0:5. Trzecie spotkanie z drużyną z Kolonowskich, tuzem zawodów, zakończyliśmy zwycięstwem 2:1. W zwycięskim meczu gole strzelił Marcel M. z asysty Wojtka oraz Alex W. z asysty Marcela w ostatniej sekundzie meczu. Wracamy zadowoleni i pełni radosnych nastrojów. Szykujemy się na rok następny.
Bardzo dziękujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.


 

Nasi uczniowie Julia Heide, Jakub Osadnik, Magdalena Biłobran, Hanna Osadnik, Michał Marek i Józef Piszniok zgłosili się do udziału w tegorocznym  XI Ogólnopolskim Konkursie na Gadkę. Temat konkursu: „Gadajcie, dlaczego lepiej żyć na wsi niż w mieście.” 

   Z radością informujemy, że wystąpienia Julii Heide (w kategorii DZIECI) i Jakuba Osadnika ( w kategorii JUNIOR) zostały zakwalifikowane do finału, który odbędzie się 25 kwietnia 2026 w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

GRATULACJE!

Gadka bierze również udział w głosowaniu publiczności, które rozpocznie się 13 kwietnia o godzinie 18:00 i potrwa do 23 kwietnia do godziny 23:59.

Poniżej linki do głosowania. 😊

Kategoria DZIECI: https://youtu.be/exxXor2_b6A?feature=shared

Kategoria JUNIOR: https://youtu.be/K4tJ6U8Rovw?feature=shared

https://www.facebook.com/share/p/18JMdG3b7A/

https://www.facebook.com/share/17KDmJcAs7/


 

W marcu, podczas Tygodnia Matematyki w szkole, odbyły się eliminacje do I Szkolnego Turnieju Rummikub. Wzięli w nich udział uczniowie klas IV-VI. Po eliminacjach klasowych najlepsi gracze spotkali się w półfinałach. Natomiast finałowa rozgrywka miała miejsce 31 marca. Przy stole do gry zmierzyli się Agata Sładek (kl.IV), Julia Kupka (kl.V), Wojciech Krupa (kl.IV) i Karol Sładek (kl.VI) . Po rozegraniu czterech rund było dwóch pretendentów do pierwszego miejsca. O zwycięstwie zadecydowały małe punkty. Miło nam poinformować, że zwycięstwo w I Szkolnym Turnieju Rummikub przypadło Agacie Sładek. Tuż za nią uplasował się Karol Sładek. Trzecie miejsce zajęła Julia Kupka. Tuż za podium był Wojciech Krupa. 1 kwietnia podczas apelu Pani dyrektor Joanna Oronowicz wręczyła zwycięzcom dyplomy, statuetki i nagrody. Wszyscy półfinaliści otrzymali pamiątkowe breloczki. Fundatorem nagród był Pan Marcin Cwielong, któremu serdecznie dziękujemy za wsparcie tej inicjatywy.


 W środę, 1 kwietnia 2026 roku, w szkole w Jaryszowie, podczas uroczystego apelu wręczono nagrody wszystkim uczestnikom Szkolnego Konkursu Kroszonkarskiego, które zostały zakupione ze środków własnych SKO. Tradycyjnie, już od wielu lat, konkurs ten jest w naszej placówce organizowany i zawsze cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku było 40 wykonawców: 23 z klas I – III i 17 z klas IV – VI.

Wyniki konkursu: klasy: I – III: I miejsce: Hanna O., Julia H., Dorota S., Laura B., Jakub M.

II miejsce: Hanna H., Maciej C., Paweł J., Franciszek R., Magdalena B.

III miejsce: Iwo K., Antonina W., Michał S., Vanessa G,. Hanna S., Nadia S., Zuzanna Z., Maciej M., Filip B., Aleks K., Aleksander Ż., Laura B., Kamil K.

klasy IV – VI: I miejsce: Zuzanna G., Wojciech K., Agata S.

II miejsce: Magdalena H., Karolina H., Jakub O., Julia L., Julia P.

III miejsce: Fabian P., Bartosz P., Laura Z., Pola W., Daniel K., Julian C., Marcel K., Michał O., Karol S.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za udział w konkursie i chęć kultywowania pięknego zwyczaju zdobienia jajek wielkanocnych. Prace konkursowe można obejrzeć na urządzonej w szkole wystawie.