INNOWACJE  PEDAGOGICZNE  W  ROKU   SZKOLNYM  2019/2020

1. "Z ortografią i kaligrafią przez rok szkolny" - opracowana i realizowana przez  Ilonę Morawiec-Konieczny

2. "Lekturki spod chmurki"-opracowana i realizowana przez Sonię Gorgolik

3. "Gimnastyka mózgu" - opracowana i realizowana przez Małgorzatę Włodarczyk

4. "Klub odkrywców eTwinning" - opracowana przez Joannę Oronowicz, realizowana przez Joannę Oronowicz, Grażynę Janiczuk, Ilonę Morawiec - Konieczny

5. "Europejskie Portfolio Językowe" - opracowana i realizowana przez Joannę Oronowicz

6. "Kolorowy świat przedszkolaka" - opracowana i realizowana przez Beatę Czerniak, Ilonę Morawiec-Konieczny, Grażynę Janiczuk

7. "Mały miś w świecie wielkiej literatury" - program ogólnopolski realizowany w  placówkach przedszkolnych w Balcarzowicach, Sieroniowicach i Jaryszowie.

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

 NAZWA ZAJĘĆ

GODZINY ZAJĘĆ NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
Gramatyka angielska może być zabawna. środa 13.35-14.20

Katarzyna Cichoń

Czytam. Rozumiem, poniedziałek 12.40-13.25

Joanna Oronowicz

Ćwiczymy czytanie. środa 8.00-8.45

Małgorzata Kurzyca

Gramatyka angielskiego nie jest trudna czwartek 13.35-14.20

Joanna Oronowicz

Kółko regionalne czwartek 11.45-12.30

Sonia Kujawska

Logopedia. (OPB) poniedziałek 7.45-8.30

Martyna Dudziec - Paprota

Logopedia (PSPJ) czwartek 12.40-13.25

Martyna Dudziec -Paprota

Logopedia (OPJ) czwartek 7.45-8.30

Martyna Dudziec-Paprota

Logopedia (SFS gr.1) wtorek 12.35-13.20

Martyna Dudziec-Paprota

Logopedia (SFS gr.2) piątek 11.40-12.25

Martyna Dudziec-Paprota

Logopedia (OPS) środa 11.40-12.25

Martyna Dudziec-Paprota

Matmo-granie na zawołanie środa 13.35-14.20

Grażyna Janiczuk

SKS środa 14.30-15.15

Małgorzata Włodarczyk

Z angielskim przez cały rok wtorek 12.40-13.25

Joanna Oronowicz

Zabawy z angielskim alfabetem wtorek 13.35-14.20

Joanna Oronowicz

Zajęcia innowacyjne w klasie 3 poniedziałek  11.45-12.30

Ilona Morawiec-Konieczny

Kółko plastyczne dla klas I - III poniedziałek 12.40 - 13.25

Ilona Morawiec - Konieczny

Zajęcia edukacyjno-rozwojowe dla klasy 1 czwartek 8.00-8.45

Mariola Kowalczyk

Zajęcia edukacyjno-rozwojowe dla klasy 3 poniedziałek 12.40-13.25

Mariola Kowalczyk

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne czwartek 9.50-10.35

Jolanta Zawiślak

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne (OPS)

wtorek 11.00-11.45

środa 11.45-12.30

Dorota Mołdawa
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne (SFS) środa 12.30-13.15

Dorota Mołdawa

Zajęcia rewalidacyjne wtorek, środa 14.30-15.30

Grażyna Janiczuk

Zajęcia rozwijające zainteresowania czytelnicze środa 12.35-13.20

Martyna Dudziec-Paprota

Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów klasa 3 środa 11.45-12.30

Mariola Kowalczyk

Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów klasa 5 piątek 12.40-13.25

Mariola Kowalczyk